Classic Mania Night

19.05.2018 - ClassicMania NIGHT -Edycja Jubileuszowa Nocny Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych Wyjątkowa impreza organizowana zawsze w NOC MUZEÓW - Zagłębie / Górny Śląsk. Jak co roku planujemy moc atrakcji dla Uczestników i Publiczności. Dołącz do grupy 50-ciu starannie wyselekcjonowanych klasyków i zgłoś się już dziś! (decyduje kolejność zgłoszeń i atrakcyjność pojazdu).

Dopuszczamy do startu zabytkowe:
- samochody
- motocykle, skutery i rowery
- autobusy i samochody ciężarowe
- pojazdy militarne i czołgi ;-)
- traktory
- tramwaje

Oficjalna relacje z poprzednich edycji:


OFERTA DLA FIRM

Zostań Partnerem ClassicManii i reklamuj się na Największych i Najbardziej Prestiżowych Zlotach w Polsce!!!"

Zapytaj o szczegóły - kontakt:
512 69 60 69

KONTAKT

Rejestracja na Classic Mania Night 2018

Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól formularza.

Browse files
Size limit for each file is 2.00 MB

  REGULAMIN

  ClassicMania jest IMPREZĄ KULTURALNO-EDUKACYJNĄ
  Cele zlotu: - popularyzacja motoryzacji oraz promocja kultury technicznej
  - poznanie / integracja pasjonatów zabytkowej motoryzacji,
  - pokazanie społeczeństwu motoryzacji sprzed kilkudziesięciu lat.
  - prowadzenie działań na rzecz BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO
  - budowa fundamentów pod stworzenie Muzeum Techniki w regionie
  - propagowanie walorów turystyczno-krajobrazowych regionu oraz popularyzacja motorowej turystyki krajoznawczej

  1. Uczestnikiem może być załoga (kierowca i pilot) w pojeździe min. 25 letnim (rok modelowy do 1993r) o wysokim stopniu oryginalności, zachowanym i utrzymanym w warunkach historycznie właściwych, znajdującym się w posiadaniu osoby lub organizacji, która go konserwuje ze względu na wartość techniczną i historyczną.
  * Dopuszcza się możliwość udziału samochodów nie spełniających kryterium wiekowego 25 lat pod warunkiem, że dany egzemplarz ma min 20 lat, jest pojazdem rzadko spotykanym, ważnym dla udokumentowania historii motoryzacji - Decyzja jest indywidualnie podejmowana przez Komandora Zlotu i nie ma od niej odwołania!
  REPLIKI NIE BĘDĄ DOPUSZCZONE DO STARTU W IMPREZIE!!!

  2. Samochód musi posiadać ważne badanie techniczne, ubezpieczenie pojazdu w zakresie OC oraz wyposażenie przewidziane Kodeksem Drogowym, a kierujący odpowiednie uprawnienia

  3. Prowadzenie jakichkolwiek działań reklamowo - marketingowych, sprzedażowych lub wszelkiego rodzaju kampanii (w tym politycznych) w czasie imprezy bez pisemnej zgody organizatora zlotu jest zabronione zarówno dla startujących załóg jak i dla osób trzecich. Nie dostosowanie się do powyższego może spowodować wykluczeniem załogi ze zlotu jak również wystawieniem faktury marketingowej przez organizatora

  4. Komandor Zlotu może nie dopuścić załogi do udziału w zlocie bez podania przyczyny

  5. Zgłoszenia - przyjmuje Komandor Zlotu - Ryszard Czerwiński
  - MMS ze zdjęciem pojazdu:tel. 512 69 60 69
  - email ze zdjęciem pojazdu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie zlotu

  7. Udział w zlocie jest jednoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją powyższego regulaminu. Uczestnicy imprezy bezwarunkowo muszą się podporządkować poleceniom organizatorów.

  8. Nagrody należy odebrac w nieprzekraczalnym terminie 1 miesiąca od daty Zlotu 
  9 Uczestnicy zlotu wyrażaja zgodę na publikacje ich wizerunku oraz wizerunku ich pojazdów w materiałach wideo i zdjeciach, wykonywanych podczas imprezy w celach promocyjnych .  

  10. Wpisowe - załoga  dwuosobowa 80zł - przelew na konto do 17.05. 60 2530 0008 2009 1028 5825 0001 Ryszard Czerwiński, w tytule: Imię i Nazwisko, Marka i typ, rok prod, nr tel np. Ryszard Czerwiński, Wołga 21, 1969, 512696069 100 zł w dniu imprezy-tylko po wcześniejszym potwierdzeniu wolnych miejsc Pakiet uczestnika:
  - numer startowy (2-50, możliwość wyboru po wpłacie na konto), - dyplom uczestnictwa,- archiwalny numer Automobilisty lub ClassicAuto, - unikalny gadzet ClassicMania (brelok lub pin)-udział w konkursach z nagrodami
  - zwiedzanie Muzeum Historii Cynku WALCOWNIA z przewodnikiem
  - udział w zawodach gokartowych (1 osoba z załogi)
  - posiłek dla dwóch osób
  - zwiedzanie Muzeum Miejskiego Sztygarka,  Kopalni Ćwiczebnej, Parku Militarno-Historycznego oraz projekcja filmu 3D o Dąbrowie Górniczej w osinobusie, - Konkurs elegancji o wyróżnienie Prezydenta miasta Dąbrowa Górnicza
  - Konkurs elegancji o wyróżnienie Prezydenta miasta Mysłowice
  - poczęstunek kawa/herbata, dla dwóch osób
  - przejazdy po płycie poślizgowej w ODTJ Cargo – ok 1 godz- niezapomniane wrażenia, jak zawsze ;-)